Strona główna » Rok 2016 w pigułce. O podróżach i blogowych sukcesach

Rok 2016 w pigułce. O podróżach i blogowych sukcesach

przez Wszedobylscy

Rok 2016 minął nam niezwykle szybko. Był to dla nas wyjątkowy rok i to nie tylko pod względem podróżniczym, ale upłynął nam także pod znakiem blogowych sukcesów.

Przez ostatnie dwanaście miesięcy naszego bloga odwiedziło ponad 376 tysięcy czytelników, a strona wyświetlana była ponad 676 tysięcy razy. W samym lipcu i sierpniu na bloga zajrzało po ponad 50 tysięcy użytkowników – dla nas to niesamowity sukces, bo dopiero niedawno obchodziliśmy drugie urodziny, więc motywuje nas to do dalszej pracy nad kolejnymi wpisami!

Największą popularnością cieszyły się wpisy m.in. o darmowych atrakcjach w Londynie, o tym, co warto zobaczyć w Mediolanie i jak zaplanować weekendowy wyjazd do Sztokholmu.

wszedobylscypodsumowanie

Poprzedni rok spędziliśmy głównie na podróżach po Polsce i po Europie. Do Łodzi pojechaliśmy wygłosić prezentację na targach podróżniczych, przy okazji spędziliśmy też tam bardzo miły weekend. W maju natomiast odkrywaliśmy uroki naszego ukochanego Pomorza i Kaszub.

Przez pięć dni intensywnie zwiedzaliśmy Londyn, miasto bardzo dobrze nam znane, ale tym razem głównie szukaliśmy najlepszych atrakcji dla dzieci. To miasto zresztą nigdy nam się nie znudzi. Nie mogliśmy również odmówić sobie już właściwie tradycyjnej wycieczki promem do Szwecji – do Karlskrony zawitaliśmy z rowerami nie tylko na rodzinną wycieczkę, ale również na Rowerowy Potop.

DCIM100MEDIA

Na rowerach zwiedzaliśmy też inne miasto – na weekend polecieliśmy do uroczego Groningen w Holandii. W trzy dni udało mi się także zobaczyć kawałek zachodniej Ukrainy i piękne Karpaty. Nasz tegoroczny dłuższy urlop spędziliśmy uciekając przed jesienią na południe Europy – osiem dni na słonecznym Cyprze skutecznie naładowało nas pozytywną energią. Zupełnie spontanicznie udało mi się jeszcze wyjechać na przełomie listopada oraz grudnia na Słowację, która przywitała mnie… śniegiem i pięknym krajobrazami!

A gdzie poniesie nas 2017 rok? No cóż, zobaczymy, co uda nam się upolować w promocji! Ale chyba najwyższa pora odkryć nieco Bałkany, bo to jeszcze całkiem spora biała plama na naszej podróżniczej mapie.

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz