Pomysł na prezent dla małego podróżnika

Co warto podarować małemu podróżnikowi w prezencie? Mamy kilka propozycji, co można sprezentować dzieciom, które często i chętnie podróżują. Sprawdzą się nie tylko pod choinką! Wiele z tych przedmiotów sami mamy w domu i korzystamy z nich w podróży. Dajcie znać, który pomysł na prezent dla małego podróżnika najbardziej Wam się podoba.

Z dzieckiem w podróży. Gdzie szukać noclegów?

Wiele osób pytało nas, gdzie szukamy noclegów, kiedy podróżujemy w rodzinnym gronie. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i rozwiązania praktyczne, więc najczęściej wynajmujemy prywatne mieszkania, tak by mieć stały dostęp do kuchni czy pralki, co naprawdę ułatwia życie, szczególnie podczas dłuższej podróży z dzieckiem. Taki apartament jest zazwyczaj bardziej kameralny niż hotelowy moloch, to też […]

Zanim ruszysz w podróż z dzieckiem…

O czym należy pamiętać planując podróż z dzieckiem? Moja osobista lista pięciu obowiązkowych punktów przed każdym wyjazdem. Z życia wziętych, z przymrużeniem oka. Macie swoją listę?

Pierwsza podróż samolotem z dzieckiem

Planujecie pierwszą podróż samolotem z dzieckiem? Przygotowaliśmy dla Was kilka najważniejszych informacji na temat podróżowania z małym pasażerem. My w pierwszą wspólną podróż udaliśmy się, gdy nasza córeczka miała pięć miesięcy – wystarczy odpowiednio się przygotować, a lot upłynie nam (i naszym współpasażerom!) spokojnie.