O nas

Cześć!

Z tej strony Ania, Adrian i Alicja, prosto z Gdyni. We troje stanowimy ekipę Wszędobylskich. Miło nam gościć Ciebie na naszym blogu i mamy nadzieję, że nasze wpisy zainspirują Ciebie do wyruszenia w kolejną podróż.

To właśnie chęć zainspirowania innych do podróżowania była motywem do stworzenia bloga Wszędobylscy. Blog podróżniczy prowadzimy od lipca 2014 roku i pisanie dla naszych czytelników bardzo nas wciągnęło. Bo podróżowanie było naszą pasją już dużo wcześniej. Do tej pory udało nam się odwiedzić kilkadziesiąt państw w Europie oraz Azji, a w planie mamy kolejne wojaże po świecie.

Wszędobylscy. Blog podróżniczy

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z podróżowaniem to byliśmy piękni, młodzi i z niewielkim kieszonkowym, więc staraliśmy się wyjeżdżać niskobudżetowo. Teraz dalej jesteśmy piękni, ale z wiekiem zrobiliśmy się nieco bardziej wygodni. Cenimy sobie wygodne łóżko oraz wieczorny prysznic, co nie znaczy, że czasami nie lubimy zaszaleć.

O czym piszemy?

Znajdziecie u nas dużo praktycznych informacji dotyczących planowania podróży – dzięki temu zdecydowanie łatwiej można zaplanować wycieczkę. Polecamy Wam sprawdzone hotele, w których nocowaliśmy oraz restauracje, które szczególnie przypadły nam do gustu. Przeczytacie o znanych, ale też mniej oczywistych atrakcjach, które warto zobaczyć w danym miejscu. Staramy się również pokazywać mniej popularne, ale ciekawe zakątki, które udało nam się znaleźć podczas podróży.

Przeczytacie również u nas podróżowaniu w rodzinnym gronie oraz o atrakcyjnych miejscach, które warto odwiedzić z dzieckiem. Mamy tu już małego podróżniczego eksperta, który całkiem głośno potrafi wyrazić swoją opinię o danym miejscu.

Gdzie nas znajdziecie?

Nasze podróże możecie śledzić na naszym profilu na Facebook’u – dołączcie do grona naszych czytelników, a będziecie na bieżąco z nowymi wpisami, jak również ciekawostkami. Po solidną dawkę zdjęć zajrzyjcie na nasze konto na Instagramie – gdy jesteśmy w drodze, to tam wrzucamy na bieżąco fotografie, a także krótkie historyjki (InstaStories).

Lubimy też pogadać na Twitterze – tam znajdziecie sporo ciekawostek, promocji lotniczych i krótkich dyskusji na podróżnicze tematy.

Bądźcie z nami na bieżąco!

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0Email this to someone
email