O nas

Cześć!

Z tej strony Ania, Adrian i Alicja, prosto z Gdyni. We troje stanowimy ekipę Wszędobylskich. Miło nam gościć Ciebie na naszym blogu i mamy nadzieję, że nasze wpisy zainspirują Ciebie do wyruszenia w kolejną podróż.

To właśnie chęć zainspirowania innych do podróżowania była motywem do stworzenia bloga Wszędobylscy. Blog podróżniczy prowadzimy od lipca 2014 roku i pisanie dla naszych czytelników bardzo nas wciągnęło. Bo podróżowanie było naszą pasją już dużo wcześniej. Do tej pory udało nam się odwiedzić kilkadziesiąt państw w Europie oraz Azji, a w planie mamy kolejne wojaże po świecie.

Wszędobylscy. Blog podróżniczy

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z podróżowaniem to byliśmy piękni, młodzi i z niewielkim kieszonkowym, więc staraliśmy się wyjeżdżać niskobudżetowo. Teraz dalej jesteśmy piękni, ale z wiekiem zrobiliśmy się nieco bardziej wygodni. Cenimy sobie wygodne łóżko oraz wieczorny prysznic, co nie znaczy, że czasami nie lubimy zaszaleć.

O czym piszemy?

Znajdziecie u nas dużo praktycznych informacji dotyczących planowania podróży – dzięki temu zdecydowanie łatwiej można zaplanować wycieczkę. Polecamy Wam sprawdzone hotele, w których nocowaliśmy oraz restauracje, które szczególnie przypadły nam do gustu. Przeczytacie o znanych, ale też mniej oczywistych atrakcjach, które warto zobaczyć w danym miejscu. Staramy się również pokazywać mniej popularne, ale ciekawe zakątki, które udało nam się znaleźć podczas podróży.

Przeczytacie również u nas podróżowaniu w rodzinnym gronie oraz o atrakcyjnych miejscach, które warto odwiedzić z dzieckiem. Mamy tu już małego podróżniczego eksperta, który całkiem głośno potrafi wyrazić swoją opinię o danym miejscu.

Gdzie nas znajdziecie?

Nasze podróże możecie śledzić na naszym profilu na Facebook’u – dołączcie do grona naszych czytelników, a będziecie na bieżąco z nowymi wpisami, jak również ciekawostkami. Po solidną dawkę zdjęć zajrzyjcie na nasze konto na Instagramie – gdy jesteśmy w drodze, to tam wrzucamy na bieżąco fotografie, a także krótkie historyjki (InstaStories).

Lubimy też pogadać na Twitterze – tam znajdziecie sporo ciekawostek, promocji lotniczych i krótkich dyskusji na podróżnicze tematy.

Bądźcie z nami na bieżąco!