Wyjątkowe podróże z MasterCard

Kolacja u Gordona Ramsay’a, tańsze bilety wstępu na spektakle na londyńskim West Endzie czy promocyjne oferty na noclegi w luksusowych hotelach w wybranych miastach – to wszystko jest w naszym zasięgu, wystarczy wybrać się w podróż ze swoją kartą MasterCard oraz zarejestrować się w programie Priceless Cities.

priceless,cities

Globalny program Priceless Cities oferuje użytkownikom kart MasterCard dostęp do wyjątkowych ofert, dzięki którym możemy zaplanować podróż pełną wyjątkowych przeżyć. Ci, którzy cenią doznania kulinarne najbardziej będą zainteresowani propozycjami z działu “Restauracje”: pięciodaniowa kolacja z drinkiem w słynnym London House, jednej z restauracji należącej do słynnego Gordona Ramsay, zaspokoi zapewne nie tylko głód. Wśród ofert znajdziemy też inne perełki: naucz się przyrządzać oryginalną paellę w Maladze lub wybierz się na pięciodniowy kurs gotowania w Irlandii. A wszystkie propozycje dostępne są dla użytkowników programu Priceless Cities w promocyjnych cenach.

priceless,restauracje

Podróżując po świecie lubisz nocować w luksusowych hotelach? Dzięki ofertom w Priceless Cities możesz zatrzymać się w ekskluzywnych hotelach i skorzystać z promocji, np. 3 noclegi w cenie 2.

priceless,hotel

Wybierasz się na zakupowe szaleństwo? Zawsze marzyło Ci się, żeby wybrać się między regały z osobistym stylistą i korzystać ze zniżek w butikach? Dzięki Priceless Cities teraz możesz poszaleć na zakupach w wybranych miastach na całym świecie. W dziale “Zakupy” znajdziemy również nie tylko ekskluzywne oferty, w Berlinie możemy na przykład w przystępnej i promocyjnej cenie stworzyć swoje własne perfumy.

priceless,cities,shop

Dzieki Priceless Citites możemy wybrać się również na wyjątkowe wydarzenia lub skorzystać z niższych cen biletów wstępu do teatrów oraz do największych atrakcji. W Londynie możemy wybrać się na spektakl na West Endzie nawet już za 10 GBP, możemy również wykupić specjalną roczną wejściówkę w promocyjnej cenie do jednego z najlepszych muzeów w Szwecji, Muzeum Vasa w Sztokholmie lub zasiąść w pierwszych rzędach w teatrze lub operze na najpopularniejszych sztukach.

priceless

Choć na pierwszy rzut oka oferty mogą wydawać się nieco ekskluzywne, to warto je przejrzeć, bo każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie, a są również dostępne i bezpłatne propozycje. A udział w programie Priceless Cities nic nas nie kosztuje – wystarczy wejść na stronę programu i zarejestrować się. Możemy również zapisać się do newslettera, dzięki któremu zawsze będziemy na bieżąco z najnowszymi ofertami.

priceless,cities1

Na stronie Priceless Cities dostępne są propozycje z czterech działów: Restauracje (EAT), Zakupy (SHOP), Zwiedzanie (PLAY) oraz Pobyt (STAY). Interesujących nas ofert możemy wyszukiwać według miast, rodzaju rozrywki czy terminu, w jakim obowiązuje. Daną ofertę można kupić lub zarezerwować za pomocą karty MasterCard na wskazanej stronie lub  poprzez kontakt bezpośredni z dostawcą (e-mail lub telefon). Każda propozycja zawiera dokładny opis oraz regulamin i termin ważności. Program Priceless Cities działa na świecie od 2011 roku, w Polsce ruszył właśnie z początkiem grudnia. Osobiście posiadamy kartę MasterCard i planujemy dołączyć do programu, bo jako miłośników kulinarnych doznań szczególnie zainteresowała nas właśnie oferta kolacji u Gordona Ramsaya, co byłoby dla nas niesamowitym urozmaiceniem i dodatkową atrakcją podczas naszej planowanej podróży do Londynu. Polecamy do zapoznania się!

Tekst powstał przy współpracy z MasterCard.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *