Strona główna » Wygraj kurs językowy na Malcie

Wygraj kurs językowy na Malcie

przez Wszedobylscy

Najbardziej słonecznie miejsce w Europie. Malta to nie tylko wakacyjna wyspa o ciekawej historii i pięknych krajobrazach, ale również miejsce chętnie wybierane przez ludzi z całego świata na naukę języka angielskiego. Szkół językowych na Malcie jest kilkadziesiąt, każda z nich oferuje nie tylko lekcje, ale również zajęcia pozalekcyjne. Wraz z jedną ze szkół, Maltalingua, zapraszamy Was na konkurs, w którym do wygrania jest kurs języka angielskiego na słonecznej wyspie.

Szkoła językowa Maltalingua mieści się w zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s. Szkoła zapewnia nowoczesne sale lekcyjne, bezpłatny internet, salę do samodzielnej nauki, recepcję i bibliotekę. Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS, prestiżowej organizacji, która ocenia szkoły językowe za osiągnięcia w nauczaniu języków obcych. Atrakcją szkoły jest duży taras na dachu i basen, gdzie kursanci mogą spędzać wolny czas.

Images-Rene Rossignaud

DCIM100GOPRO

Oprócz wysokiej jakości kursów języka angielskiego, Maltalingua oferuje pakiet zajęć pozalekcyjnych i organizuje wycieczki, m.in. do Valletty, Mdiny, na jeep safari na Gozo czy do Błękitnej Laguny na Comino.

Do szkoły Maltalingua przyjeżdżają głównie młodzi ludzi z całej Europy (zdarzają się także Ci z nieco dalszych zakątków świata, np. z Madagaskaru). Jeśli chcielibyście dołączyć do tego grona i wybrać się na Maltę, podszkolić swój angielski i pozwiedzać wyspę, to zapraszamy do konkursu organizowanego przez szkołę Maltalinuga.

konkursWystarczy zrobić bezpłatny test z języka angielskiego oraz napisać pod nim komentarz z ilością punktów, które otrzymaliście oraz w ciekawy sposób uzasadnić, dlaczego chcielibyście przylecieć na Maltę na kurs angielskiego (komentarz może być w języku polskim lub angielskim). Zwycięzca zostanie wybrany spośród wszystkich osób, które zostawiły komentarz. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

>>> ZRÓB TEST <<<

Nagrodą w konkursie jest dwutygodniowy kurs języka angielskiego na Malcie, a także 14 bezpłatnych noclegów w szkolnym apartamencie, powitalne party na basenie z bezpłatnymi przekąskami i napojami oraz transport z i na lotniska. Dodatkowo wszystkie osoby biorące udział w konkursie (po zostawieniu komentarza) otrzymają 10% rabatu na kurs języka angielskiego w szkole Maltalingua.

To może Ci się również spodobać!

2 komentarze

Marta 2 listopada 2015 - 10:08

Zwyciężczynią naszego KONKURSU jest ALEKSANDRA KASPRZAK.Gratulujemy!11! Obejrzyjcie jej kreatywny filmik, który nakręciła z pomocą brata: https://www.youtube.com/watch?v=N7yIOHFDHao

Odpowiedz
Angielski 26 stycznia 2016 - 13:25

wow, wakacje+nauka! super opcja!

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej