Strona główna » Rowerowy Potop do Szwecji

Rowerowy Potop do Szwecji

przez Wszedobylscy

Skandynawia jest dla aktywnych! Wybierz się ze Stena Line Polska w wyjątkowy rejs: zabierz ze sobą dwa kółka i płyń do Szwecji na Rowery Potop! Czekają niezapomniane wrażenia.

Zabierz ze sobą paczkę znajomych oraz swoje dwa kółka. Czekają świetnie przygotowane trasy, dostosowane do możliwości i umiejętności każdego rowerzysty. Wybierz drogę, którą chciałbyś pojechać. Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na jednym z sześciu szlaków rowerowych przygotowanych przez Stena Line i AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie.

fbcover

Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz się forsować, polecamy 45 km rowerowy spacer po mieście, a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 65, 95 lub nawet 100 km. Będziecie mogli wybrać się również na szlak trekkingowy leśnymi ścieżkami. Na każdej trasie możesz liczyć na pomoc pilotów – albo jechać swoim tempem, korzystając z przygotowanych oznaczeń i mapy. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. Musisz tu być!

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze. Wypłynięcia: 7, 14, 21 oraz 28.05.2017

>>> REZERWUJ ROWEROWY POTOP <<<

W cenie od 189 PLN* na osobę:
● rejs promem
● transport roweru do Szwecji i z powrotem
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu
● jedna tras rowerowych do wyboru i pomoc pilotów
● pamiątkowa koszulka
● ubezpieczenie NNW i KL.

* Aby uzyskać cenę 189 PLN od osoby należy podróżować w cztery osoby w kabinie Comfort Class i podczas rezerwacji skorzystać z kodu rabatowego „FB”.

Jesteście ciekawi, jak wygląda Rowerowy Potop? Oto nasza krótka relacja z trasy trekkingowej z poprzedniej edycji Rowerowego Potopu!


To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej