Rowerowy Potop do Szwecji

Skandynawia jest dla aktywnych! Wybierz się ze Stena Line Polska w wyjątkowy rejs: zabierz ze sobą dwa kółka i płyń do Szwecji na Rowery Potop! Czekają niezapomniane wrażenia.

Zabierz ze sobą paczkę znajomych oraz swoje dwa kółka. Czekają świetnie przygotowane trasy, dostosowane do możliwości i umiejętności każdego rowerzysty. Wybierz drogę, którą chciałbyś pojechać. Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na jednym z sześciu szlaków rowerowych przygotowanych przez Stena Line i AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie.

fbcover

Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz się forsować, polecamy 45 km rowerowy spacer po mieście, a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 65, 95 lub nawet 100 km. Będziecie mogli wybrać się również na szlak trekkingowy leśnymi ścieżkami. Na każdej trasie możesz liczyć na pomoc pilotów – albo jechać swoim tempem, korzystając z przygotowanych oznaczeń i mapy. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd. Musisz tu być!

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze. Wypłynięcia: 7, 14, 21 oraz 28.05.2017

>>> REZERWUJ ROWEROWY POTOP <<<

W cenie od 189 PLN* na osobę:
● rejs promem
● transport roweru do Szwecji i z powrotem
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu
● jedna tras rowerowych do wyboru i pomoc pilotów
● pamiątkowa koszulka
● ubezpieczenie NNW i KL.

* Aby uzyskać cenę 189 PLN od osoby należy podróżować w cztery osoby w kabinie Comfort Class i podczas rezerwacji skorzystać z kodu rabatowego “FB”.

Jesteście ciekawi, jak wygląda Rowerowy Potop? Oto nasza krótka relacja z trasy trekkingowej z poprzedniej edycji Rowerowego Potopu!


Podziel się informacją ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0Email this to someone
email