Strona główna » Rodzinne Niedziele: Rejs pełen atrakcji dla rodzin

Rodzinne Niedziele: Rejs pełen atrakcji dla rodzin

przez Wszedobylscy

Co zrobić, żeby sprawić dzieciakom niesamowitą frajdę i spędzić miło czas w rodzinnym gronie? Wybrać się w wyjątkowy rejs Rodzinne Niedziele do Szwecji ze Stena Line! Czeka na Was mnóstwo ciekawych atrakcji – i dla małych, i dla dużych!

Rodzinny dzień na promie zaczynamy od wizyty na górnym pokładzie, skąd możemy obserwować wyjście z portu w Gdyni – niezapomniane widoki gwarantowane! A potem cały dzień z grami i zabawami!

Z mapą skarbów w ręku zwiedzimy najwyższe piętra statku, a gdy zgromadzimy już wszystkie odpowiedzi, to czeka na nas drobny upominek.

Ahoj! Piraci opanowali nasz prom! Pokażą nam, jak bawią się prawdziwe wilki morskie. Będzie dużo zabawy, ruchu i gier, które my, rodzice, pamiętamy jeszcze ze swojego dzieciństwa.

Dzieci dobrze się bawią, a rodzicom też coś się należy – polecamy zrelaksować się w strefie SPA. Możemy skorzystać z saun, basenów kąpielowych lub wybrać się na masaż. Macie szczęście? Spróbujcie zagrać całą rodziną w bingo, zdobyć można atrakcyjne nagrody.

>>> Rezerwuj rejs Rodzinne Niedziele <<<

Piraci popłynęli w siną dal, ale na promie znalazła się cała ekipa cyrkowa! Podczas animacji uczymy się różnych trików – umiecie kręcić talerzami albo chodzić na szczudłach? A może chcecie zobaczyć magiczne sztuczki?

Można też pograć w gry planszowe – to wspaniała międzypokoleniowa rozrywka dla całej rodziny, animatorzy Was zachęcą do gry, wytłumaczą zasady, będą cały czas do Waszej dyspozycji. W każdej chwili możecie zrelaksować się na pokładzie zewnętrznym, a także podziwiać szwedzkie wybrzeże przy dopłynięciu do Karlskrony. Tym razem w Szwecji nie wysiadamy, tylko od razu wracamy do Gdyni.

Wieczorem też czeka nas mnóstwo atrakcji: seans filmowy, a potem dyskoteka dla najmłodszych. Gdy dzieci zmęczone po całym dniu pełnym wrażeń zasną w kabinach na dyskotekę mogą wybrać się i rodzice.

My na Rodzinnych Niedzielach byliśmy już dwukrotnie i za każdym razem wracaliśmy zadowoleni. Największy uśmiech gościł oczywiście u najmłodszego członka naszego załogi, który od rana do wieczora biegał po całym statku i po prostu świetnie się bawił. Więc jeśli też chcecie spędzić czas na dobrej zabawie w rodzinnym gronie to nie zastanawiajcie się dwa razy i ruszajcie w rejs do Szwecji. To już ostatni termin w tym roku: 27 sierpnia!

W cenę biletu na rejs Rodzinne Niedziele wliczona jest kabina na cały czas trwania rejsu, obiad w formie szwedzkiego bufetu, animacje dla dzieci i rozrywka dla dorosłych. Niezapomniane wrażenia – bezcenne!

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej