Strona główna » Rodzinne niedziele ze Stena Line

Rodzinne niedziele ze Stena Line

przez Wszedobylscy

Szukacie wyjątkowej rozrywki dla siebie i całej Waszej rodziny? Stena Line Polska zaprasza na Rodzinne Niedziele, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Zabierz całą swoją rodzinę na 24-godzinny rejs statkiem, w trakcie którego czeka Was mnóstwo atrakcji. Tym razem świętujemy Dzień Dziecka – spraw, by Twoje dziecko nie zapomniało go przez cały rok!

Co się będzie działo podczas rejsu?

Zaczniemy od warsztatów cyrkowych. W programie: nauka żonglerki, wirujące talerze czy chodzenie na szczudłach. Te aktywności pobudzają kreatywność oraz uczą maluchy cierpliwości. Najmłodsi poznają też sztukę iluzji oraz wezmą udział w zajęciach akademii piratów. Zdobędą tam przeróżne sprawności, by na koniec otrzymać nagrodę! Wieczór zamyka radosna dyskoteka dla dzieci z nauką układów tanecznych. My popłynęliśmy w taki rejs w czerwcu – relację z tej podróży przeczytacie tutaj.

rodzinne,niedziele

Na rodziców czekają restauracje i bary, a także SPA. Chwilę wolnego czasu warto wykorzystać na delektowanie się pogodą na pokładzie słonecznym. Tu możesz złapać trochę morskiej opalenizny i podziwiać morze po horyzont.

Dostępne terminy podróży: 18 września

>>> Rezerwuj rejs Rodzinna Niedziela

W cenie od 418 PLN dla 4-osobowej rodziny (2 dorosłych i 2 dzieci do 15 roku życia):

  • rejs promem
  • kabina 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu)
  • obiad w formie szwedzkiego stołu
  • atrakcje dla dzieci
  • rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem

Cały cennik na wycieczkę Rodzinna Niedziela:

cennik,stenaline

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej