Strona główna » Rodzinna wycieczka na Dzień Dziecka ze Stena Line

Rodzinna wycieczka na Dzień Dziecka ze Stena Line

przez Wszedobylscy
Rodzinne Niedziele

Rodzice zawsze starają się, by Dzień Dziecka był wyjątkowy – my w tym roku postawiliśmy na krótką wycieczkę zamiast na kolejną zabawkę czy upominek. Wybraliśmy się na rejs „Rodzinne Niedziele” ze Stena Line, na pokładzie czekało mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, ale też i dorośli się nie nudzili. Jesteście ciekawi, jak wygląda taki rejs rozrywkowy? Mamy dla Was krótką relację z naszej jednodniowej podróży.

„Rodzinne Niedziele” to wycieczka przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach. Wypływamy z Gdyni w niedzielę rano, płyniemy do Karlskrony, gdzie nie schodzimy na ląd, tylko od razu wracamy z powrotem do Polski. Cały rejs trwa 24 godziny, a w ciągu dnia odbywają się różna animacje dla małych pasażerów.

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele

Tuż po wypłynięciu zaczynają się pierwsze zajęcia dla dzieci – Piraci przygotowali dla nich specjalne zadania do wykonania, za które można było otrzymać pieczątki. I tak na dzieci czekały zajęcia cyrkowe, czyli nauka żonglowania, granie na instrumentach, tor przeszkód, pamiątkowe zdjęcie w przebraniu oraz quiz. Dodatkową atrakcją było też malowanie buziek. Za zebranie wszystkich pieczątek każdy otrzymywał drobny upominek oraz dyplom.

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

W cenę biletu wliczony był obiad w postaci bufetu szwedzkiego – dla najmłodszych przygotowano specjalne dania. Po przerwie obiadowej na dzieci czekały warsztaty cyrkowe: każdy mógł spróbować swoich sił w żonglowaniu, kręceniu obręczami i talerzami, jeżdżeniu na monocyklu czy na małych rowerkach. Entuzjazm wzbudził również pokaz magii.

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

Rodzinne Niedziele ze Stena Line

W ciągu dnia dzieci mogły szaleć też w małpim gaju, wypożyczyć jedną z gier planszowych czy zagrać w bingo. W informacji można było odebrać również mapę skarbów – na pokładzie ukryte zostały różne pytania, trzeba było je wszystkie odnaleźć, prawidłowo odpowiedzieć, a w zamian otrzyma można było drobny upominek. Wieczorem odbył się seans filmowy, a po kolacji – dyskoteka dla najmłodszych. Po tak intensywnym dniu pełnym wrażeń i zabawy wszyscy po prostu padli spać – zarówno dzieci, jak i dorośli. Rodzice podczas rejsu mogą skorzystać ze strefy SPA (polecamy), a w nocy poszaleć na parkiecie.

To może Ci się również spodobać!

3 komentarze

aga 1 czerwca 2016 - 09:20

Byliśmy rok temu. Też polecamy! 🙂

Odpowiedz
Wszedobylscy 1 czerwca 2016 - 10:16

My w zeszłym roku na Dniu Dziecka nie byliśmy, ale byliśmy na Mikołajkowym rejsie i tak nam się spodobało, że nawet długo się nie zastanawialiśmy, czy jechać teraz 🙂

Odpowiedz
Zastrzyk inspiracji 1 czerwca 2016 - 09:23

Bardzo fajny pomysł na spędzenie tego dnia z dzieckiem!: )

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej