Strona główna » Recenzja: Legoland Holiday Village

Recenzja: Legoland Holiday Village

przez Wszedobylscy
Legoland Holiday Village

Planujecie podróż do Billund i szukacie fajnego noclegu, przyjaznego zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i portfela? Legoland Holiday Village może być dobrym rozwiązaniem!

Położenie Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village znajduje się w pobliżu dwóch największych atrakcji w Billund: Legolandu oraz Lalandii. Od kompleksu basenów dzieli nas jedynie przysłowiowy rzut beretem, natomiast do parku rozrywki mamy kilkuminutowy spacer.

Legoland Holiday Village położone jest też bardzo bliska lotniska (ok. 4 km) – dojedziemy tutaj autobusem numer 43, z przystanku musimy pokonać jeszcze jakieś 500 metrów, by dotrzeć do recepcji.

Zakwaterowanie

Legoland Holiday Village oferuje kilka rodzajów zakwaterowania: zamieszkać możemy w standardowym pokoju, w domku (część z nich jest ze wspólną łazienką) lub w beczce! Można też przenocować w namiotach, przygotowano również miejsca dla kamperów. Ja spędziłam dwie noce w pokoju – wszystkie urządzone zostały w pirackim stylu i mogą pomieścić od czterech do ośmiu osób.

Legoland Holiday Village

W pokoju znajdują się łóżka podwójne, pojedyncze oraz łóżka piętrowe. Do naszej dyspozycji mamy też stolik, telewizor, WiFi oraz skrzynię pełną klocków LEGO. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy, w niewielkiej i raczej skromnie urządzonej łazience skorzystać możemy z prysznica. I oczywiście we wszystkich pomieszczeniach dominują pirackie akcenty!

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Na terenie Legoland Holiday Village wynająć możemy też jeden z domków: niektóre z nich urządzone zostały w stylu NINJAGO lub Dzikiego Zachodu. Część domków ma własne prywatne łazienki, są też takie ze wspólną łazienką. Domki wyposażone są w aneks kuchenny, co jest ogromną zaletą przy dłuższym pobycie. Do dyspozycji mamy też tarasik, a nawet grilla!

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Niesamowitym przeżyciem może być też nocleg w jednej z beczek – w środku znajdują się jedynie łóżka oraz schowki na bagaże, ale wygląda to naprawdę ciekawe.

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

W cenę naszego pobytu wliczony jest parking oraz śniadanie. Dodatkowo goście mogą liczyć na zniżkę na dwudniowe bilety wstępu do Legolandu. Ceny noclegów w Billund nie należą do najniższych, ale te w Legoland Holiday Village całkiem rozsądnie. Sprawdź ceny noclegów w Legoland Holiday Village!

Atrakcje dla dzieci

Pokoje czy domki urządzone w różnych stylach czy klocki LEGO do zabawy to nie wszystko. Na terenie wioski znajdują się też place zabaw, minizoo, jest las, cisza i spokój. Nie mogło zabraknąć również figurek zbudowanych całkowicie z klocków LEGO. Zdecydowanie nie można się tutaj nudzić.

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Legoland Holiday Village

Udogodnienia

Na terenie Legoland Holiday Village znajduje się restauracja, urządzona również w pirackim stylu. Rano zjemy tutaj śniadanie, wieczorem serwowana jest kolacja (dodatkowo płatne). Tuż obok recepcji jest też supermarket, w którym możemy zrobić drobne zakupy.


Jeżeli szukacie noclegów w Billund to polecić możemy również znakomity Hotel Legoland, który dosłownie sąsiaduje z parkiem rozrywki. O Hotelu Legoland przeczytacie więcej tutaj, polecamy również spojrzenie na hotel oczami dziecka.

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej