Strona główna » Przygoda na Safari. Rodzinna gra planszowa

Przygoda na Safari. Rodzinna gra planszowa

przez Wszedobylscy

Co ciekawego można robić, kiedy nie jesteśmy w podróży, a i tak wszystkie nasze myśli krążą wokół wyjazdów? Można czytać podróżnicze książki, można jeździć palcem po mapie… Można też grać w podróżnicze planszówki! I jeszcze miło przy tym spędzić czas w rodzinnym gronie. Gry planszowe bardzo lubimy i dlatego z przyjemnością objęliśmy patronatem tę najnowszą od Trefl Joker Line. Zabieramy Was w daleką podróż: „Przygoda na safari” czeka!

Przygoda na Safari

Właśnie dotarliście na odległy archipelag. A na nim już czeka na Was nowe wyzwanie: fotografowanie dzikich zwierząt kryjących się na pobliskich wysepkach. Są one jednak bardzo płochliwe, dlatego trzeba wykazać się sprytem. Przyda się też dobra pamięć, by zapamiętać kryjówki zwierzaków. Kto jako pierwszy sfotografuje 6 różnych zwierząt, zostaje królem safari!

Tak w telegraficznym skrócie brzmi Wasze zadanie. Proste? Teraz wystarczy wybrać pionki (zostajecie aparatami fotograficznymi) i ruszyć na safari. Musicie się jednak strzec morskich stworzeń, które potrafią nieźle namieszać na planszy.

Gra przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom podróży. To świetna zabawa na długie wieczory lub gdy pogoda za oknem nie dopisuje. Na początku myśleliśmy, że będzie to prosta i szybka rozgrywka, a tu niespodzianka! Upolowanie sześciu zwierzątek wcale nie było tak banalne, szczególnie, że co rusz zwierzęta morskie utrudniały nam grę. Największym refleksem i dobrą pamięcią okazał się oczywiście nasz najmłodszy uczestnik rozgrywki. Werdykt? Lubimy to!

Przygoda na Safari
Przygoda na Safari

Przygoda na Safari jest solidnie wykonana, a duże wrażenie zrobiły też na nas piękne ilustracje. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 6 roku życia, a może w niej wziąć udział od dwóch do sześciu osób. Jedna rozgrywka trwa ok. 30 minut – wszystko zależy od Waszego sprytu, pamięci i odrobiny szczęścia

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej