Dzień Kobiet: Idealny prezent dla podróżującej

Czym warto obdarować podróżującą kobietę? Czymś praktycznym, co przyda się nawet podczas krótkich wypraw, a zarazem czymś miłym dla oka. A do głowy przychodzą mi…

Książki podróżnicze

W poszukiwaniu inspiracji czy na długą podróż samolotem. Może być to przewodnik po kraju, do którego marzymy, żeby się wybrać czy reportaż z podróży. Warto sprawdzić ofertę księgarni Bezdroża.

ksiazka ksiazka_2

Mapa podróżnika

Do powieszenia na ścianie – mapa podróżnika, na której możemy zaznaczyć kraje, które już odwiedziliśmy. Będzie nam nie tylko przypominać o odbytych wyprawach, ale także może być ciekawą ozdobą pokoju. Taką mapkę-zdrapkę znajdziemy np. w Playprint.

mapa_podroznika

mapa_podroznika1

Zawsze ciepło

Na chłodne wieczory czy poranki, wycieczki rowerowe, piknik czy do pracy. Zawsze ciepła herbata/kawa, a myślami jesteśmy już gdzieś daleko.

termos

Pareo

Zadziwiające, ile zastosowań może mieć zwykły kolorowy kawałek materiału: strój na plażę, narzutka na ramiona, gdy chcemy odwiedzić świątynię, coś na czym możemy usiąść na plaży/trawie/niezbyt czystej powierzchni – ogranicza nas tylko fantazja.

pareo1

pareo

Do zapakowania

Coś praktycznego i ładnego: odpowiedniego rozmiaru torba podróżna (tak, żeby nadawała się na bagaż podręczny do samolotu) lub kosmetyczka. Tego kobietom nigdy za mało!

kosmetyczka

kosmetyczka1 torebkaNa drogę

Najważniejsze dokumenty w jednym miejscu – kolorowe i poręczne etui z praktycznymi zakładkami.

etui

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0Email this to someone
email