Dzień Kobiet: Idealny prezent dla podróżującej

Czym warto obdarować podróżującą kobietę? Czymś praktycznym, co przyda się nawet podczas krótkich wypraw, a zarazem czymś miłym dla oka. A do głowy przychodzą mi…

Książki podróżnicze

W poszukiwaniu inspiracji czy na długą podróż samolotem. Może być to przewodnik po kraju, do którego marzymy, żeby się wybrać czy reportaż z podróży. Warto sprawdzić ofertę księgarni Bezdroża.

ksiazka ksiazka_2

Mapa podróżnika

Do powieszenia na ścianie – mapa podróżnika, na której możemy zaznaczyć kraje, które już odwiedziliśmy. Będzie nam nie tylko przypominać o odbytych wyprawach, ale także może być ciekawą ozdobą pokoju. Taką mapkę-zdrapkę znajdziemy np. w Playprint.

mapa_podroznika

mapa_podroznika1

Zawsze ciepło

Na chłodne wieczory czy poranki, wycieczki rowerowe, piknik czy do pracy. Zawsze ciepła herbata/kawa, a myślami jesteśmy już gdzieś daleko.

termos

Pareo

Zadziwiające, ile zastosowań może mieć zwykły kolorowy kawałek materiału: strój na plażę, narzutka na ramiona, gdy chcemy odwiedzić świątynię, coś na czym możemy usiąść na plaży/trawie/niezbyt czystej powierzchni – ogranicza nas tylko fantazja.

pareo1

pareo

Do zapakowania

Coś praktycznego i ładnego: odpowiedniego rozmiaru torba podróżna (tak, żeby nadawała się na bagaż podręczny do samolotu) lub kosmetyczka. Tego kobietom nigdy za mało!

kosmetyczka

kosmetyczka1 torebkaNa drogę

Najważniejsze dokumenty w jednym miejscu – kolorowe i poręczne etui z praktycznymi zakładkami.

etui

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0Email this to someone
email