Pomysł na prezent dla podróżniczki

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Czym warto obdarować podróżującą kobietę? Może czymś praktycznym, co przyda się nawet podczas krótkich wypraw? Albo coś, co będzie przypominało o jej pasji? Zobaczcie, jaki mamy pomysł na prezent dla podróżniczki!

Książki podróżnicze

W poszukiwaniu inspiracji czy na długą podróż samolotem. Może być to przewodnik po kraju, do którego marzymy, żeby się wybrać czy reportaż z podróży. Warto sprawdzić ofertę księgarni Bezdroża.

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Mapa podróżnika

Do powieszenia na ścianie – mapa podróżnika, na której możemy zaznaczyć kraje, które już odwiedziliśmy. Będzie nam nie tylko przypominać o odbytych wyprawach, ale także może być ciekawą ozdobą pokoju. Taką mapkę-zdrapkę znajdziemy np. w Playprint.

mapa_podroznika

mapa_podroznika1

Zawsze ciepło

Na chłodne wieczory czy poranki, wycieczki rowerowe, piknik czy do pracy. Zawsze ciepła herbata/kawa, a myślami jesteśmy już gdzieś daleko.

pomysł na prezent dla podróżniczki

Biżuteria

Kobiety uwielbiają biżuterię, szczególnie taką, dzięki której mogą wyrazić siebie i swoją pasję. Ozdoby z motywem podróżniczym są ciekawe, nietuzinkowe i łatwo dostępne. Biżuterię można nabyć w sieciowych salonach (np. Apart, Pandora) lub w sklepach internetowych z wyrobami handmade (np. Decobazaar).

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Skrzynka na skarby

Nie tylko na biżuterię, ale na wszystkie drobne pamiątki i skarby, które przywozimy z podróży. Skrzynka pomieści je wszystkie. Podobną skrzynkę można zamówić tutaj.

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Piękne wnętrza

Według Ogólnopolskiego Badania Podróżników podróże… są kobietą! To właśnie one najczęściej ruszają w drogę. A taki piękny plakat “Podróż jest kobietą” pięknie ozdobi każde wnętrze. Do nabycia w sklepie internetowym Pakamera.

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Pareo na milion sposobów

Zadziwiające, ile zastosowań może mieć zwykły kolorowy kawałek materiału: strój na plażę, narzutka na ramiona, gdy chcemy odwiedzić świątynię, coś na czym możemy usiąść na plaży/trawie/niezbyt czystej powierzchni – ogranicza nas tylko fantazja.

pomysł na prezent dla podróżniczki

Pomysł na prezent dla podróżniczki

Na podróż

Coś praktycznego i ładnego: odpowiedniego rozmiaru torba podróżna (tak, żeby nadawała się na bagaż podręczny do samolotu) lub kosmetyczka. Organizer na kosmetyki pomieści wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji ci

kosmetyczka

kosmetyczka1 Pomysł na prezent dla podróżniczkiPorządek w podróży

Najważniejsze dokumenty w jednym miejscu – kolorowe i poręczne etui z praktycznymi zakładkami. Dzięki niemu można utrzymać porządek w papierach, kwitkach, biletach i nie tylko.

Pomysł na prezent dla podróżniczki


Szukasz inspiracji na podróżnicze upominki? Zobaczcie nasze inne pomysły na prezenty dla podróżników. Przygotowaliśmy również listę ciekawych upominków dla najmłodszych miłośników podróży.

6 thoughts on “Pomysł na prezent dla podróżniczki”

    1. Jak się ma zdolności plastyczne, to można i samemu przygotować sobie taką mapę 😉 Ja myślę o takiej namalowanej na ścianie.

    1. Szczególnie przydatne są takie na kable, kabelki i ładowarki, bo potem odnaleźć się w tym gąszczu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *