Strona główna » Ho Ho Ho! Mikołajki na morzu ze Stena Line

Ho Ho Ho! Mikołajki na morzu ze Stena Line

przez Wszedobylscy

Wybierzcie się w rodzinny rejs z okazji Mikołajek! Stena Line zaprasza w wyjątkową podróż pełną atrakcji i na spotkanie z Mikołajem!

Ho ho ho! Prawdziwy Mikołaj już wyrusza do nas z dalekiej Północy i będzie płynął statkiem Stena Line! Wyjdź mu naprzeciw i spotkaj go w pół drogi: zabierz całą rodzinę na mikołajki na pokładzie. To dużo dobrej zabawy dla małych i dużych. Doświadczone w pracy z dziećmi elfy i śnieżynki przygotowały gwiazdkowe animacje: zabawy plastyczne, quizy świąteczne, tańce oraz warsztaty dekorowania pierników i przygotowywania kartek świątecznych. Najważniejszym punktem dnia będzie oczywiście spotkanie z Mikołajem, wspólny taniec dookoła choinki i upominek dla każdego dziecka! Jesteście ciekawi, jak wygląda taki rejs? Przeczytajcie naszą relację z zeszłorocznego mikołajkowego rejsu!

mikolajkistenaline

Dorośli też poczują świąteczną magię podczas rejsu. Wieczorem warto spróbować wyjątkowego, wigilijnego bufetu kolacyjnego. Menu łączące polskie, tradycyjne potrawy wigilijne ze szwedzkimi przysmakami zachwyci każdego.

>>> REZERWUJ RODZINNY MIKOŁAJKOWY REJS <<<

Wypłynięcie: 2.12.2016 oraz 3.12.2016 o godz. 21:00. W promocyjnej cenie od 140 PLN (dorosły) i 69 PLN dziecko! W cenę wliczony jest:

  • rejs promem
  • obiad (szwedzki stół z napojami)
  • kabina 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu)
  • atrakcje dla dzieci i spotkanie z Mikołajem
  • rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie/rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej