Strona główna » Ferie na statku ze Stena Line Polska

Ferie na statku ze Stena Line Polska

przez Wszedobylscy

Dzieci spędzają ferie zimowe w mieście? Zabierz je w wyjątkowy rejs pełen atrakcji Ferie na statku ze Stena Line Polska – bilety dostępne już od 69 PLN dla dziecka.

Zapewnij dzieciom rozrywkę podczas zimowej przerwy w nauce! Rejs Ferie na statku to dużo dobrej zabawy dla całej rodziny w świetnej cenie! Znajdziemy się w Krainie Zimowej Zabawy oraz nauczymy się nowych rzeczy w Akademii Pani Zimy.

ferienastatku

Dzieci będą miały wypełniony cały dzień kreatywnymi zadaniami! Na początek pokaz przygotowany przez cyrkowe elfy: kręcenie hula-hopami, jazda na monocyklu, żonglerka, diabolo. Z animatorami z Krainy Śniegu najmłodsi będą też malować i lepić. Nie zabraknie zabaw ruchowych! Bitwa na śnieżki, rzut śnieżkami do celu, slalom saniami, wyścigi w nartach, przeciąganie najdłuższej liny świata dadzą najmłodszym dużo radości!

ferienastatku1

W Akademii Pani Zimy czeka nie tylko zabawa, ale i nauka! Sprawdzimy swoje umiejętności podczas turnieju gier planszowych i quizu z wiedzy o bajkach. I dzieci i dorośli będą mogli także poznać sztukę orgiami podczas warsztatów. Ferie na statku to fascynująca przygoda dla całej rodziny. Dużo zabawy i kreatywnego spędzania czasu – to najlepsze, co możesz dać swojemu dziecku!

>>> REZERWUJ REJS FERIE NA STATKU <<<

Wypłynięcie: 24.02.2017 oraz 25.02.2017. W promocyjnej cenie od 140 PLN (dorosły) i 69 PLN dziecko! W cenę wliczony jest:

  • rejs promem
  • obiad (szwedzki stół z napojami)
  • kabina 2-os. lub 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu)
  • atrakcje dla dzieci i spotkanie z Mikołajem
  • rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie/rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej