Strona główna » Leonardia. Królestwo drewnianych gier

Leonardia. Królestwo drewnianych gier

przez Wszedobylscy

Witajcie w królestwie gier. W położonym niedaleko Darłowa parku Leonardia czeka na Was ponad 100 gier zręcznościowych i logicznych, takich dla młodszych i dla starszych, do rozwiązania samemu lub wymagających współpracy. Co w tym wyjątkowego? Wszystkie gry zostały wykonane ręcznie, głównie z drewna. Świetna zabawa gwarantowana!

Park edukacji i rozrywki Leonardia położony jest tylko kilka kilometrów od Darłowa. Niesamowite, ile można stworzyć mając do dyspozycji ogromną pasję, kawałek pola i dużo drewna. Odłóżcie na bok komputery, tablety i smartfony – takich gier jeszcze nie widzieliście.

Leonardia

Leonardia

Leonardia

W Leonardii bawimy się na świeżym powietrzu. Na otwartej i dużej przestrzeni czeka na nas ponad 100 gier i ani jedna nie jest zasilana prądem. Każda z nich została przemyślana, sprawdzona i ręcznie wykonana z drewna. W niektóre gramy samodzielne, inne wymagają współpracy, a w kolejnych współzawodniczymy ze sobą. Leonardia to świetne miejsce na wycieczkę dla całej rodziny, bo bawić się tu mogą i małe dzieci i dorośli.

Leonardia

Leonardia

Drewniany cymbergaj, flipper, strzelanie z kuszy, holenderski bilard, kółko i krzyżyk czy układanie kostki z klocków. W Leonardii spędzicie przynajmniej pół dnia. Warto też zajrzeć do pracowni, gdzie sami możemy zbudować maszyny wymyślone przez samego Leonarda da Vinci. Wybierając się do Leonardii zabierzcie ze sobą kosz piknikowy – na miejscu sprzedawane są tylko przekąski i napoje, a gwarantujemy, że jak wejdziecie to szybko już stamtąd nie wyjdziecie.

Leonardia

My byliśmy zachwyceni Leonardią. Przede wszystkim ukłony należą się w stronę właścicieli, którzy wpadli i zrealizowali tak genialny pomysł stworzenia prostych, ale wciągających gier. Jest to zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić więcej niż jeden raz.


Park edukacji Leonardia leży niedaleko Darłowa i Darłówka – sprawdźcie, co warto tam zobaczyć!

To może Ci się również spodobać!

Zostaw komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez autora Bloga i czy wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu? Informacje na temat danych osobowych znajdziesz w "Polityce Prywatności". Akceptuj Czytaj więcej