Leonardia. Królestwo drewnianych gier

Witajcie w królestwie gier. W położonym niedaleko Darłowa parku Leonardia czeka na Was ponad 100 gier zręcznościowych i logicznych, takich dla młodszych i dla starszych, do rozwiązania samemu lub wymagających współpracy. Co w tym wyjątkowego? Wszystkie gry zostały wykonane ręcznie, głównie z drewna. Świetna zabawa gwarantowana!

Park edukacji i rozrywki Leonardia położony jest tylko kilka kilometrów od Darłowa. Niesamowite, ile można stworzyć mając do dyspozycji ogromną pasję, kawałek pola i dużo drewna. Odłóżcie na bok komputery, tablety i smartfony – takich gier jeszcze nie widzieliście.

Leonardia

Leonardia

Leonardia

W Leonardii bawimy się na świeżym powietrzu. Na otwartej i dużej przestrzeni czeka na nas ponad 100 gier i ani jedna nie jest zasilana prądem. Każda z nich została przemyślana, sprawdzona i ręcznie wykonana z drewna. W niektóre gramy samodzielne, inne wymagają współpracy, a w kolejnych współzawodniczymy ze sobą. Leonardia to świetne miejsce na wycieczkę dla całej rodziny, bo bawić się tu mogą i małe dzieci i dorośli.

Leonardia

Leonardia

Drewniany cymbergaj, flipper, strzelanie z kuszy, holenderski bilard, kółko i krzyżyk czy układanie kostki z klocków. W Leonardii spędzicie przynajmniej pół dnia. Warto też zajrzeć do pracowni, gdzie sami możemy zbudować maszyny wymyślone przez samego Leonarda da Vinci. Wybierając się do Leonardii zabierzcie ze sobą kosz piknikowy – na miejscu sprzedawane są tylko przekąski i napoje, a gwarantujemy, że jak wejdziecie to szybko już stamtąd nie wyjdziecie.

Leonardia

My byliśmy zachwyceni Leonardią. Przede wszystkim ukłony należą się w stronę właścicieli, którzy wpadli i zrealizowali tak genialny pomysł stworzenia prostych, ale wciągających gier. Jest to zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić więcej niż jeden raz.


Park edukacji Leonardia leży niedaleko Darłowa i Darłówka – sprawdźcie, co warto tam zobaczyć!

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Tumblr
Tumblr
0Email this to someone
email