Dzień Kobiet: Idealny prezent dla podróżującej

Podziel się ze znajomymi

Czym warto obdarować podróżującą kobietę? Czymś praktycznym, co przyda się nawet podczas krótkich wypraw, a zarazem czymś miłym dla oka. A do głowy przychodzą mi…

Książki podróżnicze

W poszukiwaniu inspiracji czy na długą podróż samolotem. Może być to przewodnik po kraju, do którego marzymy, żeby się wybrać czy reportaż z podróży. Warto sprawdzić ofertę księgarni Bezdroża.

ksiazka ksiazka_2

Mapa podróżnika

Do powieszenia na ścianie – mapa podróżnika, na której możemy zaznaczyć kraje, które już odwiedziliśmy. Będzie nam nie tylko przypominać o odbytych wyprawach, ale także może być ciekawą ozdobą pokoju. Taką mapkę-zdrapkę znajdziemy np. w Playprint.

mapa_podroznika

mapa_podroznika1

Zawsze ciepło

Na chłodne wieczory czy poranki, wycieczki rowerowe, piknik czy do pracy. Zawsze ciepła herbata/kawa, a myślami jesteśmy już gdzieś daleko.

termos

Pareo

Zadziwiające, ile zastosowań może mieć zwykły kolorowy kawałek materiału: strój na plażę, narzutka na ramiona, gdy chcemy odwiedzić świątynię, coś na czym możemy usiąść na plaży/trawie/niezbyt czystej powierzchni – ogranicza nas tylko fantazja.

pareo1

pareo

Do zapakowania

Coś praktycznego i ładnego: odpowiedniego rozmiaru torba podróżna (tak, żeby nadawała się na bagaż podręczny do samolotu) lub kosmetyczka. Tego kobietom nigdy za mało!

kosmetyczka

kosmetyczka1 torebkaNa drogę

Najważniejsze dokumenty w jednym miejscu – kolorowe i poręczne etui z praktycznymi zakładkami.

etui

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Tumblr
 • Ta mapa mnie kusi od jakiegoś czasu, ale jest strasznie droga i do tego dość mała…

  • Wszedobylscy

   Jak się ma zdolności plastyczne, to można i samemu przygotować sobie taką mapę 😉 Ja myślę o takiej namalowanej na ścianie.

 • Etui na kosmetyki do powieszenia jest git! 🙂

 • uwielbiam wszelkiego rodzaju organizery, bo zdecydowanie ułatwiają odnajdowanie rzeczy w bagażu podczas podróży.

  • Wszedobylscy

   Szczególnie przydatne są takie na kable, kabelki i ładowarki, bo potem odnaleźć się w tym gąszczu…

   • dokładnie, coraz więcej zabieramy sprzętu, więc i bałagan potrafi być większy 🙂 dlatego dobra organizacja i dobre pakowanie to połowa sukcesu 🙂