[KONKURS] Do Szwecji na jeden dzień

Podziel się ze znajomymi

Weź udział w naszym konkursie i wygraj wycieczkę do Szwecji ze Stena Line Polska – wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, a możecie popłynąć na jeden dzień do Karlskrony.

Stena Line zabierze Was w podróż do Karlskrony – do wygrania jest voucher dla dwóch osób dorosłych na wycieczkę „Szwecja w jeden dzień”. O tym, co warto zobaczyć w Karlskronie przeczytacie w naszych poprzednich wpisach: Karlskrona w jeden dzień oraz Karlskrona na rowerze.

Pokaż nam coś – ciekawostkę, miejsce, zwyczaj – co sprawia, że od razu chce się wyruszyć w podróż do Szwecji. Technika dowolna: opis, zdjęcie, hasło.

Wasze odpowiedzi wysyłajcie na adres: kontakt@wszedobylscy.com podając w tytule wiadomości „Szwecja w 1 dzień„. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, 18 września 2016 roku do północy. Wyniki konkursu ogłosimy 20 września, a zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Voucher należy zrealizować na podróż do 2 grudnia 2016 roku.

[AKTUALIZACJA]

Dziękujemy Wam za liczne odpowiedzi w naszych konkursie! Wybór był naprawdę trudny, ale po długiej debacie zadecydowaliśmy, że w podróż do Szwecji popłynie Justyna D. Gratulujemy!

szwecja

Podziel się informacją ze znajomymi
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Tumblr
  • Magda Lena Kortas

    Dziś wyniki? 😉

    • Wszedobylscy

      Tak, dziś wieczorem 🙂 Podamy tutaj imię, a zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową.

  • Czy została gdzieś opublikowana zwycięska praca?